Soukromé lekce plavání

Neplavci • Začátečníci

Popis lekcí

Soukromé lekce jsou vhodné pro dospělé neplavce, kteří mají strach z vody a chtějí se jednou pro vždy naučit plavat a také všem zájemcům o nápravu držení těla Physioswim, kde se zaměřujeme na specifické problémy pohybového aparátu (převážně špatné držení těla, rehabilitace pohybem) a posilujeme a protahujeme určité svalové skupiny. One-on-one přístup trenéra umožňuje detailní a efektivní výuku. Během jednotlivých lekcí projdeme všechny základní principy, abychom mohli co nejrychleji začít s výukou plaveckých způsobů. Lekce probíhají ve veřejné části bazénu.

Máte-li možnost utvořit vlastní skupinku čítající dvě až tři osoby např. rodina nebo kamarádi, či spolupracovníci, cenu za lekce si dělíte mezi sebou. Skupinka navštěvuje lekce pouze současně. Délka lekce pro dospělé je 60 minut. Lekce jsou plně flexibilní a lze libovolně měnit den, čas nebo frekvenci lekcí, dle domluvy s trenérem. Odhlášky a změny jsou možné pouze 24 hodin před lekcí, jinak je lekce započítána jako absolvovaná. Nemáte-li strach z vody a chcete o něco výhodnější lekce, doporučujeme individuální kurzy plavání.

Ceník

Počet os. Cena
1 os/h
1 000 Kč/h
2 os/h 1 100 Kč/h
3 os/h 1 200 Kč/h

  Vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně. Držitelé karty MultiSport mohou využít vstupné na bazén zdarma.

Přihláška

Přihlásit se můžete kdykoliv, soukromé lekce jsou flexibilní, stačí vyplnit interaktivní formulář a domluvit si první lekci. Interaktivní formulář se otevře ve zvláštním okně. Zvolte příslušné odpovědi a pečlivě formulář vyplňte. Trenér vás bude kontaktovat zpět, abyste si upřesnili termín první lekce.

Další informace

První lekce

Soukromou lekci si vyzkoušíte tak, že si domluvíte první hodinu. Cena lekce je dle ceníku. Posléze se můžete s trenérem domluvit na předplacení určitého počtu lekcí nebo uhradit plnou částku za první soukromou lekci.

Na lekci se dostavte s předstihem alespoň 5 minut. Setkání probíhá přímo uvnitř bazénu, pokud není domluveno jinak. Jste připraveni v plavkách a s vhodným vybavením (brýle, čepička).

Pravidla !

V případě pozdního příchodu se doba lekce neprodlužuje. Lekci lze odhlásit nebo změnit nejpozději 24 hodin před příslušnou lekcí. Pokud tak není učiněno, lekce propadá bez nároku na náhradu. Dlouho nevyužívané lekce propadnou automaticky po 2 měsících.

Vybavení

Jednodílné sportovní plavky pro ženy. Přiléhavé (nohavičkové) sportovní plavky pro muže. Dobré plavecké brýle (musí držet na očích bez gumičky). Mrkněte se na startovní příručku! Plavecká čepice na dlouhé vlasy. Pantofle. Pokud máte vlastní destičku a piškot, vezměte si je. Malou tréninkovou destičku si zakupte.

Vstupné

Vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně lekcí a hradíte si jej zvlášť.

Platby

Všechny platby za lekce se provádějí bankovním převodem. Hotovostní platba není možná. Akceptujeme Benefit Plus. Držitelé karet MultiSport mají na většině bazénů volné vstupné. Členové MultiClubu mají navíc slevu 10 % na naše služby.

Startovní příručka

Plavecké bazény

Mapa

Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.
ALTERNATIVA K SOUKROMÝM LEKCÍM

INDIVIDUÁLNÍ KURZY

Individuální kurzy v malé skupině s lepší cenou a individuálním přístupem. Flexibilní alternativa k soukromým lekcím. Ideální pro všechny začátečníky bez strachu z vody.