Reference

Co říkají o lekcích klienti

Přečtěte si několik důkazů o kvalitních výsledcích a spokojenosti klientů

Petr Gavlas

Poté, co jsem se rozhodl si několikrát do roka zkusit triatlon, jsem došel k závěru, že je nezbytné zlepšit plavání. Zkušenost rozhodla, že než se dlouho snažit sám, je lepší se obrátit na trenéra, zejména co se týče techniky. Potkal jsem se s Lukášem a zjistil, že jeho metody výuky přinášejí znatelné výsledky. Od té doby už uplynulo několik let, od techniky jsme se posunuli ke kondici a pořád mám za to, že sám bych se připravit na sezónu nedonutil. Letos jsme se zaměřili na dvoudobý kop, který mě opět posunul ve výkonnosti. Lukáš je zkušený trenér plavání a jeho služby určitě doporučuji.

Lenka Kloučková - Ref

Lenka Kloučková

Hodiny plavání s Lukášem jsem se rozhodla navštěvovat pravidelně. Chtěla jsem vědět, jestli plavu správně, případně styl vypilovat, a konečně se naučit pořádně plavat kraulem. Všechny tyto požadavky byly během deseti lekcí splněny, takže jsem byla s jeho výukou spokojená. Lukášův přístup mi ve všem vyhovoval. Umí dobře vysvětlit, co člověk dělá špatně a jak to udělat správně. Když bylo třeba, používali jsme i plavecké pomůcky, které mi právě ve výuce kraula dost pomohly. Myslím, že jsme si porozuměli i v osobní rovině, což je samozřejmě v této sféře služeb také velmi důležité. Rozhodně Lukáše všem vřele doporučuji.

Julia

Julia Valentine

Before I started my lessons with Lukas, I had developed a fear of swimming which prevented me from doing many fun activities with friends and family. I finally reached a point when I decided to make a change in my life. I was recommended to Lukas by a friend and, after just a few weeks, he has helped me conquer a lifelong fear while also changing my outlook on fitness as a whole. In my first lesson, Lukas was very patient. He helped me become more comfortable by showing me how my body moves and reacts in the water. After just 5 lessons, I was able to swim both the breaststroke and the crawl. Now, after 10 lessons, I am swimming multiple strokes confidently. Lukas is able to demonstrate the proper technique while also working on building my endurance. I highly recommend Lukas as a coach for anyone who is looking to improve their skills in the water.

Tom

Tom Miller

I had always been able to swim breaststroke but I couldn’t complete 25 meters without stopping when doing freestyle. It was a stroke I had never learnt and did not know how to do! I decided to sign up for some lessons with Lukas and also a half ironman would force me to improve my freestyle technique.
Lukas was very patient and encouraging and made the lessons enjoyable. They started out as swimming lessons for the first 10-20 but then moved onto more training but still focusing on improving my technique. Lukas is great for beginners and experienced swimmers.
Even when I was focusing more on drills and training, Lukas still helped to improve my technique further. In my final session, I was able to perform all the main strokes making it clear how far I had come on in such a short time.
I can now swim all four of the main strokes and my stamina has improved considerably. Over a few months, I have gone from struggling to swim 25 m to swimming 2.5km comfortably and I have my first half ironman in a few weeks!
I can definitely recommend swimming lessons with Lukas. They are great fun and I went from dreading swimming to looking forward to swimming on a Wednesday evening. Lessons are flexible and I can’t recommend them enough. Big thanks to Lukas!

Yacouba

Yacouba Coulibaly

I wanted to improve what I already learnt and I wanted to learn new technic especially crawl. I started swimming with Lukas, and honestly, my first impression was how cool and relax he was. He is very flexible, very calm when he is explaining lesson and also very patient. Lukas really focuses on all students (some time I was with a colleague) and gives to each of them, the best advice and teaches the good ways how to feel the water and how to properly swim. I really learnt a lot with him: – how to properly swim with breaststroke – crawl from scratch – how to save someone who is drowning – how to jump in water – how to free dive etc… If you are looking for an instructor, he is the man, honestly, you won’t find better.

Harm

Harm Rijerkerk

I started training with Lukas as part of my preparation for a half ironman. After the first hundred meters, I was already dog tired. After the first classes improvement came! I finally managed 1,9 km below 40 minutes. This would not have been possible without the training of Lukas! Thanks a lot!

Laura

Laura Nae

I always had “water phobia” or fear of swimming so I thought I would never learn how to swim. I was convincing myself that I can live without it without realizing the limitations I was imposing to myself. I was able to regain my trust with water after the second class with Lukas and the feeling was absolutely amazing. Lukas thought me how to swim across the pool in less than ten private lessons. After ten classes, I was able to move freely in the water and do the basic crawl. I believe that Lukas’s teaching skills are amazing because he has the ability to observe the moves in the water and tailor the lessons accordingly. I highly recommend Lukas as a swimming instructor, he has the necessary patience to help anyone learn how to swim or improve their technique.

Jarmila Veselá - Reference

Jarmila Veselá

Aktualizace po 2 letech: Začala jsem s Lukášem trénovat plavání, protože jsem potřebovala rehabilitovat koleno po operaci. Netušila jsem však, že můj nápad přeroste ve čtyřletý soustavný trénink. Lukáš svým pozitivním přístupem dokázal, že jsem schopná uplavat kraulem 1 km v klidu, bez vyčerpání. Další plány představují dálkové plavání, s prvním cílem přeplavání Balatonu. Jestliže mě Lukáš v mých šedesáti letech inspiroval k nové životní zálibě, Vás v mladších letech může dovést k mimořádným výsledkům a novému životnímu stylu. Zkuste to!

Jirka Hnát - Reference

Jirka Hnát

Před několika lety jsem se začal učit kraul podle videových kurzů. Šlo to celkem pomalu, největší problém byl že nebylo lehké poznat, co vlastně dělám špatně. Přemýšlel jsem o nějakém plaveckém trenérovi v místě bydliště, ale nakonec jsem dostal doporučení na Lukáše Lindnera. Teď k němu do Podolí chodím na plavecké lekce a rozhodně vidím pokroky: Kraul se zlepšil jak v celkových časech (konečně mám 1500m pod 30 minut) tak i v pocitu kde a jak zabrat. Během tréninků jsme se dostali i k ostatním stylům a plavaní mě začalo výrazně více bavit. Zvláště to že mi Lukáš dokázal vysvětlit a naučit motýlka považuji za takřka neuvěřitelné.

Gosia

Gosia Cichy

To be a sailor and cannot properly swim seems to me bad. So I decided I will have a swimming coach…I wanted someone speaking English who is easy going, patient and cheerful and Lukas is all in one:) I overcame some fears and start swimming at least 25 meters without stopping. I improved self-confidence in the water, my technique and I can swim with 3 styles now. I also gained a friend:) I definitely recommending swimming lessons with Lukas!!! They are the best.

Iveta Bodnárová

Iveta Bodnárová

Odjakživa jsem měla ráda vodu a plavání mě bavilo. Uměla jsem bohužel jen prsa a rozhodla se naučit kraul. Dostala jsem doporučení na Lukáše. Lukáš je skvělý trenér. Techniku dokáže moc dobře vysvětlit. Když mi něco nejde, je trpělivý. Vždy má připravená různá cvičení a to nejen ve vodě, ale i protahovací nebo posilovací na suchu. Na lekce s Lukášem jsem se vždy těšila a mohu jej všem doporučit.

Jarmila Veselá - Reference

Jarmila Veselá

Po operaci kolena jsem začala rehabilitovat plaváním. Rozhodla jsem se, že až do konce života už nepoužiju prsa (nejsou vhodná pro kolena ). Našla jsem si proto plaveckého trenéra – Lukáše. Bohužel nejsem velký sportovní talent, a nejsem si jista, zda by plavečtí experti označili můj věk ( 59 ) za perspektivní. Přesto však Lukáš svým pohodovým přístupem dosáhl, že jsem kraulem ( nadneseně nazváno ) schopna uplavat 100 m. Lukáš má vzácnou schopnost svým klientům zvednout sebevědomí, které je mnohdy hodně pod hladinou. Jestliže já s Lukášem splním svůj cíl – uplavat v klidu kraulem 2 km, pak Vy ostatní můžete mít daleko smělejší plány.

Lenka Kupčáková - Ref

Lenka Kupčáková

Lukáš je jeden z nejlepších trenérů, které jsem v životě měla. Vždy se snaží najít způsob, jak zlepšit styl a postupuje od nejjednodušších cvičení ke složitějším. Měla jsem jen jeden sen, když jsem ho kontaktovala, a to naučit se motýlka. Po třech letech mám tento styl ze všech nejraději. Lukáš má na každý trénink připravené speciální cviky, které prohlubují dovednosti všech stylů. Lukáše vřele doporučuji všem nadšeným plavcům.

Další doporučení a recenze

Přečtěte si také hodnocení na Facebooku nebo potvrzení dovednosti na Linkedin.