O nás

Naše vize

Věříme, že dokážeme naučit každého zájemce plavat nebo mu pomoci s technikou. Naše vize je ukázat lidem, že to jde snadno a pomoci k větší atraktivitě tohoto sportu mezi veřejností. V dnešní sedavé době je plavání jeden z mála, ne-li jediný sport, se kterým člověk může začít kdykoliv bez obav o zdraví, či zranění. Přinášíme plavání jako lifestyle aktivitu na kvalitní úrovni k co největšímu počtu aktivních lidí.

Plavání je třeba podpořit a ukázat lidem, jak moc je tato činnost prospěšná pro tělo i mysl, pokud je prováděná správně. Je žádoucí se naučit plavat kvalitně, pak se dostaví radost z pohybu a spokojenost. Společně můžeme odstranit strach a obavy z vody. Naučíme vás plavat od základů krok za krokem. Pochopíte jak vaše tělo ve vodě funguje a jak se chovat a vnímat vodu. Pokročilejším plavcům poradíme s optimalizací techniky kraulu a dalšími způsoby. Budeme také společně pracovat na technice a kondici. Přečtěte si něco o naší metodice zde.

Přidejte se k nám

Milujete plavání a chcete předávat svoje zkušenosti a rady druhým? Pracujete rádi s dětmi i dospělými? Napište nám zprávu a pár informací o vás a možná vás přibereme do týmu.

Trenéři

Lukas

Lukáš Lindner

Zakladatel Swimtime a trenér plavání jemuž se věnuji aktivně od roku 2010. Trénuji dospělé plavce i děti pro aktivní životní styl. Závodní kariéra 16 let. Finalista MČR. Studium UK FTVS. Rád dávám lidem nové pohledy na fyzickou aktivitu a plavání. Preferuji osobní přístup k výuce a rád poradím s technikou či výkonností.