Přehled služeb

Skupinový kurz plavání

/
Vhodné pro středně pokročilé s alespoň základními zkušenostmi s pohybem ve vodě a také pro středně pokročilé plavce, kteří potřebují pracovat na vylepšení techniky Prsa a chtějí se naučit Kraul. Kurzy probíhají v malých skupinkách. Individuální přístup trenéra umožňuje detailní a efektivní výuku a také motivaci dalších sportovců ve skupince.
Tip

Soukromé lekce plavání

/
Vhodné pro dospělé neplavce, kteří mají strach z vody a chtějí se jednou pro vždy naučit plavat a také všem zájemcům o nápravu držení těla Physioswim. One-on-one přístup trenéra umožňuje detailní a efektivní výuku. Máte-li vlastního parťáka nebo skupinku na lekce, cenu za si dělíte libovolně mezi sebou dle ceníku. Skupinka může být maximálně v počtu 3 osob. Délka lekcí je 60 minut.

Porovnání služeb

Služba Dospělí Děti Osoby  Vstupné Dráha Feedback 
Soukromé lekce Ano Ano 1 – 3 Ne Veřejnost Video
Individuální kurzy Ano Ano 1 Ne Veřejnost Video
Skupinové kurzy Ano Ne 4 a více Zahrnuto Pronájem Video
Víkendové kurzy Ano Ne 4 a více Zahrnuto Pronájem Video

Individuální kurzy probíhají vždy v malé skupince max. 2 až 3 osob, kterou organizuje trenér. Nejste tedy na nikom závislí a lekce jsou plně flexibilní a individuální. Soukromé lekce lze využít pro 1 až 3 osoby, vždy vy sami nebo vaše vlastní skupinka.

Video feedback ukazujeme všem klientům, se kterými se dostaneme ke složitějším technickým prvkům, aby pohyb efektivně pochopili. Okamžitou zpětnou vazbu ukazujeme na mobilním telefonu nebo tabletu s rychlým výkladem technického provedení.

Dostupné bazény