Skupinový kurz plavání

Středně pokročilí

Popis kurzu

Skupinový kurz je vhodný pro začátečníky bez strachu z vody s alespoň základními zkušenostmi s pohybem ve vodě a také pro středně pokročilé plavce, kteří potřebují pracovat na vylepšení techniky Prsa a chtějí se naučit Kraul. Kurzy probíhají v malých skupinkách (max 4 osoby). Individuální přístup trenéra umožňuje detailní a efektivní výuku a také motivaci dalších sportovců ve skupince. Během jednotlivých lekcí projdeme všechny základy plaveckých způsobů.

Individuální kurzy probíhají ve veřejné části bazénu. Délka lekcí pro dospělé je 60 minut. Lekce jsou plně flexibilní a lze libovolně měnit den, čas nebo frekvenci lekcí, dle domluvy s trenérem. Odhlášky a změny jsou možné pouze 24 hodin před lekcí, jinak je lekce započítána jako absolvovaná. Pokud máte vlastního parťáka na plavání můžete mít soukromé lekce ve vlastní skupince.

Ceník

Předplatné Cena
1x týdně 2390 Kč/měsíc
2x týdně 2990 Kč/měsíc
Neomezeně 3390 Kč /měsíc

 

Přihláška

Přihlásit se můžete kdykoliv, individuální kurzy jsou flexibilní, stačí vyplnit interaktivní formulář a domluvit si první lekci. Interaktivní formulář se otevře ve zvláštním okně. Zvolte příslušné odpovědi a pečlivě formulář vyplňte. Trenér vás bude kontaktovat zpět, abyste si upřesnili termín první lekce. První lekce individuálního kurzu je zdarma.

Další informace

První lekce

První lekce individuálního kurzu je na zkoušku zdarma. Následně si můžete předplatit jeden z plánů dle ceníku. Zkušební lekci si přihlásíte přes interaktivní formulář.

Na lekci se dostavte s předstihem alespoň 5 minut. Setkání probíhá přímo uvnitř bazénu, pokud není domluveno jinak. Jste připraveni v plavkách a s vhodným vybavením (brýle, čepička).

Pravidla !

V případě pozdního příchodu se doba lekce neprodlužuje. Lekci lze odhlásit nebo změnit nejpozději 24 hodin před příslušnou lekcí. Pokud tak není učiněno, lekce propadá bez nároku na náhradu. Dlouho nevyužívané lekce propadnou automaticky po 2 měsících.

Vybavení

Jednodílné sportovní plavky pro ženy. Přiléhavé (nohavičkové) sportovní plavky pro muže. Dobré plavecké brýle (musí držet na očích bez gumičky). Mrkněte se na startovní příručku! Plavecká čepice na dlouhé vlasy. Pantofle. Pokud máte vlastní destičku a piškot, vezměte si je. Malou tréninkovou destičku si zakupte.

Vstupné

Vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně lekcí a hradíte si jej zvlášť.

Platby

Všechny platby za lekce se provádějí bankovním převodem. Hotovostní platba není možná. Akceptujeme Benefit Plus. Držitelé karty MultiSport mají vstup na bazén zdarma. Členové MultiClubu mají slevu 10 % na lekce plavání.

Startovní příručka

Plavecké bazény

Mapa

Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.