Lukáš Lindner

Trenér plavání • Konzultant

O mně

Trénuji plavání dospělé a děti pro aktivnější a zdravější životní styl. V pěti letech jsem s plaváním začal poprvé. Vodu jsem měl rád a byl v ní jako doma. Na sportovní tréninky do plaveckého klubu jsem pravidelně docházel od základní školy. Trénoval jsem v malém sportovním oddíle v Klatovech.

Specializoval jsem se na krátké a střední tratě kraulem a motýlkem. Byl jsem finalistou Mistrovství České Republiky. Studoval jsem Karlovu Univerzitu FTVS se specializací na sportovní plavání a formoval dohromady teoretické poznatky z vědy a výzkumu s praktickými zkušenostmi, které mám ze sportovního plavání.

Zkoumal jsem několik tréninkových metod a techniky nejlepších plavců. Využívám s klienty jednoduché a přímočaré postupy a kombinace efektivního provedení pohybu z hlediska biomechaniky. Specializuji se na jedince se strachem z vody a někteří klienti navštěvují mé lekce jako fyzioterapeutické cvičení ve vodě. Mimo to, trénuji několik triatlonistů a vedu skupinku dětí podle LTAD přístupu.

Mohu říci, že individuální přístup k lidem je mi nejbližší. Moji zásadou je výuka pouze v malých skupinkách nebo zcela soukromě. Trenéra dělám relativně dlouho a stále mě to baví. Snažím se, aby mě klienti opouštěli změněni a spokojeni, ať už mým pohledem na věci nebo lepším kraulem a celkově plaveckým životním stylem.

Trenérské zkušenosti95%
Výuka dospělých95%
Výuka dětí82%
Plavecký trénink95%
Plavecká biomechanika92%