Kurzy plavání

Individuální kurz plavání

/ /
Vhodné pro začátečníky bez strachu z vody s alespoň základními zkušenostmi s pohybem ve vodě a také pro středně pokročilé plavce, kteří potřebují pracovat na vylepšení techniky Prsa a chtějí se naučit Kraul. Kurzy probíhají v malých skupinkách. Individuální přístup trenéra umožňuje detailní a efektivní výuku a také motivaci dalších sportovců ve skupince.
Tip

Skupinové kurzy plavání

/ /
Nejvhodnější pro plavce, kteří chtějí zdokonalit svoji techniku plavání a naučit se nové plavecké způsoby. Je třeba umět alespoň základy plavání, vydechnout do vody a splývat na hladině. Na trénincích se zaměřujeme na techniku všech plaveckých způsobů, ale převážně kraul.
Nové

STARTOVNÍ PŘÍRUČKA

PRO ZAČÍNAJÍCÍ PLAVCE

Přečtěte si články o tom, co je dobré udělat ještě před tím, než začnete s výukou plavání. Jak nastavit hlavu a jaké zvolit vybavení pro rychlé a úspěšné zvládnutí výuky a další tipy na přípravu.

ETIKETA PLAVCE

PRO VŠECHNY KATEGORIE

Pár článků k etiketě plavání a chování na bazénu. Jak správně plavat na dráze nebo ve veřejnosti. Hygiena a ohleduplnost k ostatním a komunikace plavců a další tipy jak si v pohodě zaplavat.