Skupinové kurzy plavání

Začátečníci • Středně pokročilí
100%
Nemám strach
80%
Splývám na hladině
70%
Vydechuji do vody
75%
Uplavu pár metrů
100%
Chci zdokonalit kraul

Termíny

Plaveme na pronajaté dráze a vstupné do bazénu je v ceně. Počet plavců je omezen vzhledem ke kapacitě plavecké dráhy na 6 plavců. Neplave se o svátcích a po předchozí osobní domluvě. O změnách jste vždy včas informováni.

Upozornění

V současné době nejsou vypsány žádné skupinové kurzy. Děkuji za pochopení.

Olšanka
Den Začátek Konec Cena

 

Interaktivní formulář se otevře ve zvláštním okně. Zvolte příslušné odpovědi a pečlivě vyplňte. Trenér vás bude kontaktovat zpět s detailními informacemi. Všechny platby za lekce se provádějí bankovním převodem. Délka tréninku je 60 minut.

Popis

Skupinové kurzy jsou nejvhodnější pro plavce, kteří chtějí zdokonalit svoji techniku plavání a naučit se nové plavecké způsoby. Je třeba umět alespoň základy plavání, vydechnout do vody a splývat na hladině. Na trénincích se zaměřujeme na techniku všech plaveckých způsobů, ale převážně kraul.

V případě, že se na kurz hlásíte v jeho průběhu, můžete si zakoupit zbývající tréninky do konce aktuálního kurzu a potom zakoupit celý kurz následující, pokud je vypsán. K dispozici máte jeden bezplatný zkušební trénink skupinového kurzu, který si můžete přihlásit ve formuláři.

Rozpis tréninků

Žádné události k zobrazení

Cíle

Na konci kurzu budete umět plavat Kraul a Prsa a zvládnete také základy Znaku a Motýlka. Budeme se věnovat technice a efektivitě plavání a současně pracovat na zvyšování kondice – vytrvalosti, rychlosti a síly.

Rozvíjení citu pro vodu a lepšího technického provedení je vždy časově náročnější, doporučujeme absolvovat minimálně jeden celý kurz 1x týdně.

V ceně kurzů

  • Vstupné do bazénu
  • Trenérské vedení
  • Pronajatá dráha
  • Speciální pomůcky

Potřeby na plavání

  • Ženy jednodílné sportovní plavky
  • Muži přiléhavé sportovní plavky
  • Plavecké brýle, čepice
  • Destička, piškot, krátké ploutve

Pravidla tréninků

Odhlásit trénink lze nejpozději 48 hodin předemPondělní trénink lze odhlásit v pátek do 11 hodinNahradit zrušený trénink lze v jiný den kurzu nebo individuálně po domluvě s trenérem.

Tato opatření jsou nutná vzhledem k podmínkám pronájmu dráhy. Pokud nejsou pravidla dodržena, trénink propadá bez nároku na náhradu.

Trenéři

Karolína

Karolína Parobková

Vedu soukromé lekce na doučování plavání pro všechny věkové kategorie. Voda a s ní spojené sporty jsou pro mě srdcovou záležitostí. Právě proto mě výuka plavání a práce s lidmi, kteří se chtějí v tomto sportu zlepšit, velmi baví. Pomohu vám k lepší technice i vytrvalosti. Budu se těšit na viděnou.

Plavecké bazény