Karolína Parobková

Trenérka plavání
Karolína

O mně

K plavání mě přivedl můj otec, který se mnou začal chodit na tréninky již od doby, kdy jsem chodila ještě do školky. Závodnímu plavání jsem se věnovala do 12 let, poté jsem chtěla vyzkoušet více kolektivní sport a začala jsem hrát vodní pólo, jemuž se věnuji do teď.

Vodní pólo není pouze o taktice a síle, ale i o tom, jak moc dobrý plavec jste. Náš klub vodního póla se začal rozrůstat a každý ochotný člověk, který by vypomáhal s tréninky, byl potřeba. V roce 2013 jsem tedy úspěšně složila zkoušky trenéra vodního póla a plavání.

Od té doby nejsem pouze aktivní hráčkou vodního póla, ale také trenérkou mládeže ve věku od šesti do čtrnácti let, vedle toho vedu soukromé lekce na doučování plavání pro všechny věkové kategorie. Voda a s ní spojené sporty jsou pro mě srdcovou záležitostí.

Právě proto mě výuka plavání a práce s lidmi, kteří se chtějí v tomto sportu zlepšit, velmi baví. Kromě plavání miluju cestování, surfing, plážový volejbal, baví mě práce s dětmi a zajímám se o zdravý životní styl. Výuka v anglickém a německém jazyce mi nedělá problém.

Trenérské dovednosti85%
Výuka dospělých90%
Výuka dětí95%
Plavání pro radost90%