Lekce plavání děti

Začátečníci • Středně pokročilí

Popis lekcí

Lekce plavání pro děti jsou vhodné pro začátečníky bez strachu z vody a středně pokročilé děti cca od 9-10 let pro naučení se základům plavání správnou technikou. Dopřejeme dětem jejich vlastní tempo výuky s trpělivým přístupem a tvorbou pozitivního vztahu k fyzické aktivitě. Délka lekce pro děti je 45 až 55 minut, podle výkonnosti a dovedností. 

Lekce probíhají v malých skupinkách maximálně po třech dětech a jsou plně flexibilní. Lze přizpůsobit dny a časy plavání. Lekci lze dhlásit nebo změnit nejpozději 24 hodin předem, jinak se lekce započítá jako proběhlá a propadá ve prospěch Swimtime. Výuka probíhá ve veřejné části bazénu.

 V případě, že máte vlastní skupinku dětí, cena za lekce se dělí mezi členy skupiny. Skupinka navštěvuje lekce pouze současně. Pokud skupinku nemáte, přidělíme vaše dítě do stávající skupinky podle dovedností. V případě zájmu můžeme poskytnout také soukromou výuku dle ceníku.

Ceník

Nemám skupinku
Mám skupinku
Jednotlivec Lekce Plány
Soukromě 800 Kč/h
Ve skupince 5h*550=2 750 Kč
Ve skupince 10h*500=5 000 Kč
Ve skupince 15h*450=6 750 Kč

  Vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně.

Počet dětí Cena
2 os/h 1 000 Kč/h
3 os/h 1 200 Kč/h

  Vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně.

Slevy

  • Rodinná sleva 10 % na plavání sourozenců v soukromé skupince.

Přihláška děti

Přihlásit své dítě můžete kdykoliv, lekce jsou flexibilní, stačí vyplnit interaktivní formulář pro děti a domluvit se na první lekci. Interaktivní formulář se otevře ve zvláštním okně. Zvolte příslušné odpovědi a pečlivě formulář vyplňte. Trenér vás bude kontaktovat zpět, abyste si upřesnili termín první lekce.

Volné termíny

[calendar id=”3317″]

  Volný termín      Pouze děti      Zobrazené časové sloty jsou orientační.

Další informace

První lekce

Na lekci se dostavte s předstihem alespoň 5 minut. Setkání probíhá přímo uvnitř bazénu, pokud není domluveno jinak. Jste připraveni v plavkách a s vhodným vybavením (brýle, čepička).

Pravidla !

V případě pozdního příchodu se doba lekce neprodlužuje. Lekci lze odhlásit nebo změnit nejpozději 24 hodin před příslušnou lekcí. Pokud tak není učiněno, lekce propadá bez nároku na náhradu. Dlouho nevyužívané lekce propadnou automaticky po 2 měsících.

Vybavení

Jednodílné sportovní plavky pro dívky. Přiléhavé (nohavičkové) sportovní plavky pro kluky. Dobré plavecké brýle (musí držet na očích bez gumičky) pro děti plavecká maska nebo malé brýle pro děti. Plavecká čepice na dlouhé vlasy. Pantofle. Pokud máte vlastní destičku a piškot, vezměte si je. Malou tréninkovou destičku si zakupte. Mesh bag.

Vstupné

Vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně lekcí a hradíte si jej zvlášť.

Platby

Všechny platby za lekce se provádějí bankovním převodem. Hotovostní platba není možná.

Startovní příručka

Plavecké bazény

Mapa

Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.